Medica Dusseldorf

Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Tıp Endüstrisi Fuarı

Medica Dusseldorf, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Tıp Endüstrisi Fuarıdır. Messe Düseldorf tarafından organize edilen Medica Dusseldorf, Sağlık, Tıp, İlaç, Teknolojisi, Optik, Laboratuvar  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Medica Dusseldorf, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Medica, en yeni tasarımları uygulayarak ve yeni işlevler ekleyerek tasarlanan gelişmiş teknoloji destekli cihazları sunan en büyük uluslararası tıbbi etkinliktir.Yılda bir gerçekleştirilen Fuarda, elektromodin ve medikal teknoloji, bilgi ve iletişim teknolojisi, fizyoterapi ve ortopedik teknoloji, tek kullanımlık ürünler, emtia ve tüketim malları alanlarında geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Serginin yanı sıra, konferans ve forumları, sayısız etkinlik ve gösteriler bulunmaktadır.

Medica Dusseldorf, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz

Fuarda, Cerrahi Makaleler, Araştırmalar Medya, Teşhis, Elektro Tıp, Sağlık Hizmetleri, Hastane Ekipmanları, Hastane Mobilyaları, Hastane Yönetimi, Hastane Malzemeleri, Hijyen, laboratuar cihazları, laboratuar ekipmanları, Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Teknolojisi, Tıbbi Aletler, Tıbbi Aletler, Tıp için donatım Ortopedi, eczacılık, Fizyoterapi, Profesyonel Edebiyatı, Reaktifler Hizmetleri, Yan Sanayi, Cerrahi Ekipmanları, Cerrahi Malzemeleri, teknik tıbbi cihazlar, Therapeutics, Veteriner ilaç, tıbbi amaçlar için X-ray cihazları, Hastane Ekipmanları,Muayene Sistem ve Teknolojileri,Teşhis ve Tedavi Yöntemleri, Güncel Ameliyat Teknikleri,Araç ve Gereçleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Ziyaretçi Paketi - 1 / THY

Radisson Blu Scandinavia Hotel Düsseldorf

18 Kasım - 21 Kasım

3 Gece 4 Gün

İki Kişilik 795 € |

Kişi Başı Fiyatı:

4939 TL
Tek Kişilik 0 € |

Oda Başı Fiyatı:

0 TL

Odalarda klima, merkezi ısıtma ve banyo bulunmaktadır. Odanın konforunu tamamlayan teras, keyifli vakit geçirmeye davet etmektedir. Zemini halı kaplı odalarda çift kişilik bir yatak veya bir "Kingsize" yatak bulunmaktadır. Bunun dışında, oda kasası ve mini bar vardır. İlaveten bir mini buzdolabı ve çay-kahve makinesi bulunmaktadır. Ayrıca ütü seti ve pantolon ütüsü bulunmaktadır. Hoş bir konaklama sağlayacak küçük ekstralar arasında internet erişimi, telefon, televizyon, radyo ve kablosuz internet bağlantısı yer almaktadır. Tekerlekli sandalye kullanımına uygun oda rezervasyonu mümkündür. Banyoların iç düzenine bir duş dâhildir. Saç kurutma makinesi hoşa giden ayrıntılar arasındadır. Bunun yanı sıra, tekerlekli sandalye kullanımına uygun banyo seçimi yapılabilir. Konaklama yerinde ayrıca sigara içilmeyen oda bulunmaktadır.

Otel 1969 yılında inşa edilmiştir. Klimalı tesis, 309 adet odalar sahiptir. Tüm katlara asansör veya merdivenle rahatça ulaşılabilir. Vestiyer, otel kasası ve döviz bürosu gibi hizmetler mevcut konfora katkıda bulunmaktadır. Kablosuz internet bağlantısı ile ortak alanlarda misafirler için internet erişimi sağlanmaktadır. Restoran, yemek odası, kahvaltı salonu ve bar gibi çeşitli gastronomi hizmetleri verilmektedir. Bunun yanı sıra, tesis dâhilinde bir bahçe bulunmaktadır. Misafirler, özel araçlarını kapalı veya açık otoparka (belirli bir ücret karşılığında) bırakabilirler. Tercümanlık hizmetleri, oda servisi ve çamaşırhane ilave hizmetler arasındadır. Konferans, kongre veya kurultaylar için 19 adet oda kullanıma hazırdır.

PROGRAM DETAYI
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: