IFA Berlin

Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı

IFA Berlin, Almanya’nın Berlin  şehrinde düzenlenen, Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarıdır.Messe Brlin  tarafından organize edilen IFA, Tüketici Elektroniği, TV, Yayıncılık Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IFA Berlin, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuardır.

IFA Almanya'da 1924 ve 1939 yılları arasında yıllık bir etkinlikti. Ancak 1950'den itibaren 2005'e kadar iki yıllık olarak organize edildi.Günümüzde ise,  tüketici elektroniği, ev aletleri ve diğer teknoloji ve yazılım uygulamaları için dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından biri haline geldi. Alman medyasında günlük haberlerin bir sonucu olarak, radyo fuarı, bilginin ve reklam mesajlarının geniş bir şekilde yayılmasını sağlamış ve uluslararası hale gelmiştir.

Messe Berlin'deki sergi alanlarında altı gün boyunca,  katılımcı, perakendeciler, alıcılar ve sektörden uzmanlar için hizmetlerini sunmaktadır. Katılımcılara en son ürünlerini ve gelişmelerini genel halka sunmak için bir fırsat sunmaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Görsel-İşitsel Teknolojisi, Kablo Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Tüketici Elektroniği, Veri Koruma, Veri İletimi, Elektrikli Ev Aletleri, Bilgi Teknolojisi, Multimedya, Müzik Elektronik, Net İş, Online Hizmetler, Yazılım, Telekomünikasyon, Televizyon Teknolojisi gibi ürünler sergilenmektedir.

Ziyaretçi Paketi - 1 / THY

Titanic Hotel

5 Eylül - 7 Eylül

2 Gece 3 Gün

İki Kişilik 1090 € |

Kişi Başı Fiyatı:

6772 TL
Tek Kişilik 1200 € |

Oda Başı Fiyatı:

7455 TL

Odalarda klima ve banyo bulunmaktadır. Odalarda bulunan "Queensize" yatak keyifli bir gece istirahatı sağlar. Bunların dışında, odalarda oda kasası mevcuttur. Mini buzdolabı aynı şekilde standart donanıma dâhildir. İnternet erişimi, telefon, televizyon ve kablosuz internet bağlantısı, eksiksiz bir tatil konforu sunmaktadır. Banyolarda duş ve küvet mevcuttur. Ayrıca, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Konaklama yerinde ayrıca sigara içilmeyen oda bulunmaktadır. Otel, yolculara toplam 226 adet oda sunmaktadır. Birçok katta asansör bulunmaktadır. Restoran, yemek odası, bar, konferans salonu ve ofis alanı sunulan donanım ve hizmetler arasındadır. Kablosuz internet bağlantısı ile ortak alanlarda misafirler için internet erişimi (ücretsiz) sağlanmaktadır. Özel araçlarıyla gelen misafirler, bunları tesisin açık otoparkına bırakabilirler.

PROGRAM DETAYI


05 Eylül Saat 05.30’da İstanbul Yeni Havaalanı Dış Hatlarda Fuar Sepeti yetkilisi ile buluşma. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1721 sefer sayılı uçağı ile saat 07:50’de Berlin’e hareket. Yerel saat ile 09:45’te Berlin’e varış. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında özel aracımız ile hotele hareket. Check-in işlemleri sonrasında serbest zaman.

06 Eylül Sabah kahvaltısının ardından özel aracımız ile IFA Berlin 2019 fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Fuar ziyareti bitiminde özel aracımız ile hotele hareket ve serbest zaman.

07 Eylül Sabah kahvaltısının ardından check-out işlemlerinin tamamlanması sonrasında bagajların araca yüklenmesi sonrasında IFA Berlin 2019 fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Fuar ziyareti sonrasında özel aracımız ile Berlin Havaalanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1724 sefer sayılı uçağı ile saat 20:10’da İstanbul’a hareket.

08 Eylül Saat 00:05’te İstanbul’a varış ve serbest zaman.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

• Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti

• Tüm havalimanı vergileri

• Seçilecek otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama

• Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

• Günlük Otel - Fuar - Otel transferleri

• Fuar Sepeti profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

• TÜRSAB güvence paketi

• 30.000 Euro kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası TÜRSAB sağlık güvence paketi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 Program haricinde tüm öğle ve akşam yemekleri

• Fazla bagaj ücreti (25 kg üzeri)

• Her türlü ekstra harcamalar

• Schengen vize başvuru bedeli

• Yurtdışı çıkış harcı

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: