Gamescom Köln

Dünyanın En Büyük Bilgisayar Oyunu Fuarı

Gamescom Köln, Almaya’nın  Köln şehrinde düzenlenen Uluslararası Bilgisayar Oyunu Fuarıdır. Koelnmesse GmbH tarafından organize edilen Gamescom Köln, Bilgi Teknolojileri, Telekominikasyon, Tüketici Elektroniği, Mılti Medya sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Gamescom Köln Berlin, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Köln'deki Gamescom, sergi alanı ve ziyaretçi sayısıyla ölçülen bilgisayar ve video oyunları için dünyanın en büyük ticaret fuarıdır.. Dünyanın her yerinden çok sayıda üretici yeni yazılımlarını ve donanımlarını burada sunmaktadır. 2018'den beri Alman oyun endüstrisinin oyun derneği olmuştur. 

Her yıl Köln’de yapılan Gamescom, dünyanın en büyük oyun etkinliğidir; Gamescom, ağustos sonunda düzenlenir ve dünyanın en büyük oyun şirketlerinin en son ve en muhteşem oyun teknolojileri burada görebilirsiniz. Etkinliğin bazı bölümleri sadece iş dünyası için olsa da, sunulan müzik etkinlikleri ve oyun platformları genel olarak herkes için çok çekici olmaktadır.

Fuarda Interaktif oyun ve eğlence sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: