Bauma Münih

Bauma Münih İnşaat Makineleri ve Malzemeleri Fuarı

Sektör: Yapı ve İnşaat Teknolojileri 

Bauma İnşaat Makine ve Malzemeleri Fuarı her üç yılda bir Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilmektedir. Sektöründe, dünyanın en büyük ve en çok etki bırakan ticaret fuarıdır.

Malzeme makineleri, madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları, bina inşaat makineleri için heyecan verici son teknolojileri geniş bir yelpaze içinde Bauma'da bulmak mümkündür.

Bauma Münih size işinizi geliştimek, mevcut iş ilişkilerini geliştirmek ve  yeni temaslar kurmak için fırsat sunmaktadır. Pazarınızın durumunu incelemek ve pazardaki konumunuzu korumak ve geliştirmek için imkan yaratmaktadır

Ana Ürün Grupları: İnşaat araçları, inşaat makineleri, kaldırma ekipmanları, malzeme taşıma araçları, inşaat kalıpları, donanım üreticileri, özel araçlar, beton çeşitleri ve beton üretim makineleri, prefabrik beton birimleri, duvar kaplamaları ve alçı çeşitleri, yapı malzemeleri, dişli ve sürücüler teknolojileri, akışkanlar, aksesuarlar, test ve ölçme sistemleri, düzenleme ve kontrol teknolojileri, haberleşme ekipmanları, navigasyon teknolojileri, endüstriyel sağlık ve güvenlik ekipmanları, ambalajlama teknolojileri.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak:


Etiketler: