Automechanika Frankfurt

Uluslararası Otomotiv, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı

Automechanika Frankfurt, Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar ticaret Fuarıdır. İlk olarak 1971 yılında düzenlenen fuar, her 2 yılda bir gerçekleştirilmektedir. Otomotiv endüstrisi için, bir buluşma noktasıdır.

Birçok katılımcı bu etkinliğe dünyanın dört bir yanından katılmakta, otomotiv sanayisi ürünlerini sergilemektedirler ve otomotiv endüstrisindeki en son gelişmeler ve eğilimleri hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Mevcut piyasanın durumuna ve müşterilerin gelecekteki taleplerine bir bakış açısı kazanma şansına sahip olacaksınız. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor. 

Fuar, atölye ve servis istasyonu ekipmanları, otomobil parçaları, tuning, IT, oto yıkama ve daha birçok alanda benzersiz bir ürün yelpazesi sunuyor.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: